flisek_logo

Kontaktpersoner

Kontaktpersoner

Hos Flisekompagniet får du altid kompetent og professionel rådgivning. Vores stab består af specialister, der er med mange år i branchen kan vejlede dig helt ned til den mindste detalje. Flotte skræddersyede løsninger er en selvfølge, hvad enten det er til erhverv eller privat: indendørs; badeværelse, toilet, køkken, opholdsrum, gangarealer eller udendørs.


Ring eller skriv til os:  

Roberto Arriaga
Partner, Flisekomponist, 
Arkitektkonsulent 


6617 3221

Roberto@flisekompagniet.dk

morten

Morten Jørgensen
Partner,

Administration 


6617 3221
Morten@flisekompagniet.dk 

tito

Tito Jørgensen
Partner, Murerkonsulent


6617 3221

Tito@flisekompagniet.dk 

christian

Christian Reuther
Flisekonsulent 


6617 3221
Christian@flisekompagniet.dk

heindrich

Heinrich Nielsen
Lager


6617 3221
Heinrich@flisekompagniet.dk

Niels-Erik1

Niels-Erik Johansen

Administration


6617 3221

Niels@flisekompagniet.dk

Hjemmesiden bruger cookies


Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold.
Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.
Vil du vide mere om vores cookies, og hvordan du sletter dem, klik her.